Unity Developer

Szukamy doświadczonego Unity Developera, który będzie rozwijał naszą nową grę mobilną i docelowo zarządzał  zespołem programistów.

Obowiązki:

  • rozwijanie naszej gry mobilnej o kolejne funkcjonalności

  • wspólne planowanie architektury i zadań do wykonania

  • integracja zewnętrznych narzędzi oraz tworzenie i utrzymywanie własnych

  • docelowo zarządzanie zespołem developerów

Wymagania:

  • wysoka znajomość narzędzi i procesu tworzenia aplikacji w środowisku Unity

  • znajomość programowania obiektowego (OOP)

  • bardzo dobra znajomość języka C#

  • pisanie dobrej jakości kodu

  • mile widziana znajomość usług AWS, Firebase, API Facebook oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Co oferujemy:

  • komfortowe stanowisko pracy, wysokiej klasy sprzęt komputerowy

  • lokalizację biura w sercu Wrocławia

  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę MultiSport

  • świeże owoce i przekąski

  • lekcje angielskiego w godzinach pracy

  • wspólne wyjścia integracyjne

  • pyszną pizzę podczas wspólnych demo

Miejsce pracy: Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 17

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Picadilla Games sp. z o.o. sp. k., w celu prowadzenia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."