Software Tester

Szukamy doświadczonego Testera Oprogramowania, który dołączy do naszego wrocławskiego zespołu i samodzielnie będzie przeprowadzał testy naszej gry mobilnej - Traffic Puzzle.

Obowiązki:

  • testowanie gry pod kątem poprawności działania, wydajności i user experience

  • samodzielne projektowaniee testów w oparciu o opisy funkcjonalności

  • uczestnictwo w pełnym cyklu produkcyjnym - od testowania nowych funkcjonalności po testy regresyjne

  • raportowanie błędów w JIRA

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji QA

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowań (idealnie oprogramowań na urządzenia mobilne)

  • znajomości SQLa

  • samodzielności w definiowaniu podejścia do testowania funkcjonalności i wyłapywania potencjalnych przypadków brzegowych

  • przywiązywania wagi do szczegółów

  • doświadczenia pracy w Agile/Scrum

Co oferujemy:

  • komfortowe stanowisko pracy, wysokiej klasy sprzęt komputerowy

  • lokalizację biura w sercu Wrocławia

  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę MultiSport

  • świeże owoce i przekąski

  • lekcje angielskiego w godzinach pracy

  • wspólne wyjścia integracyjne

  • pyszną pizzę podczas wspólnych demo

Miejsce pracy: Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 17

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Picadilla Games sp. z o.o. sp. k., w celu prowadzenia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."