Project Manager

Szukamy doświadczonego Project Managera, który swoje umiejętności i wiedzę, przełoży na jeszcze lepsze funkcjonowanie zespołu pracującego nad jedną z naszych gier - New Rock City.

Obowiązki:

  • organizowanie pracy zespołu i ustalanie priorytetów w celu realizowania celów biznesowych,

  • mierzenie i podnoszenie efektywności zespołu,

  • kreowanie pracy wg praktyk agile/scrum,

  • tworzenie i optymalizacja procesów wytwarzania oprogramowania,

  • przepływ informacji w obrębie zespołu oraz na linii zarząd <-> zespół,

  • wsparcie liderów w prowadzeniu zespołów projektowych.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Project Managera w branży IT,

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) w mowie i piśmie,

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach technicznych - np. programistycznych,

  • samodzielność i skrupulatność.

Co oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MultiSport,

  • lekcje angielskiego w godzinach pracy.

Miejsce pracy: Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 17

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Picadilla Games sp. z o.o. sp. k., w celu prowadzenia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."